Підключення електричної рушникосушарки

Підключення електричної рушникосушарки

01.04.2022

Електричні рушникосушарки набирають все більшої і більшої популярності. Завдяки простоті підключення їх можна встановити навіть після завершення ремонту, тому що немає необхідності прокладати труби та підключатися до системи опалення. У цій статті говоритимемо про стаціонарні електричні моделі із сухим ТЕНом.

Все, що потрібно для електричного сушки для рушників - це живлення від електромережі. Воно може бути реалізовано різними способами, на що впливають тип управління рушникосушарки та етап ремонту. Далі розглянемо докладніше.

Підключення електричної сушарки для рушників необхідно виконувати так, щоб це було максимально безпечно для всіх користувачів, оскільки в основному він встановлюється в приміщеннях з підвищеною вологістю. Сушки для рушників Маріо мають захист від вологи та пилу IP44, проте це не позбавляє користувача від підбору та установки розетки з вологозахистом і безпечної прокладки кабелів. за параметрами відповідати потужності пристрою, що підключається, і навіть із запасом. Крім розетки та дроту певного перерізу, можна поставити окремий захисний "автомат". Все це допоможе зробити електрик, що практикує. Варто також пам'ятати, що лінія електроживлення повинна мати заземлення, кабель рекомендується вибирати трижильний мідний з негорючим обплетенням.

Тепер розглянемо два типи підключення. Перший - пряме підключення електричної сушки для рушників. При такому способі рушникосушка просто підключається за допомогою вилки в розетку, яка встановлена ​​на стіні приміщення. Якщо полотенцесушитель встановлюється за готовим ремонтом, а розетка не була передбачена, тобто кілька варіантів вирішення даної проблеми: Протягнути кабель у коробі і поставити накладну розетку біля рушникосушителя. Укласти кабель під стелею, якщо у вас розбірні панелі, а розетку поставити під стелю. Проштробити стіну під кабель і поставити втоплену розетку.

Якщо ж розетка і кабель були закладені заздалегідь, то залишається тільки повісити сушарку для рушників на стіну і включити його в розетку - це займе мінімум часу і зусиль. А завдяки тому, що рушникосушки Маріо обладнані конектором, то підключити кабель можна з будь-якого боку, залежно від того, де буде розетка: справа або зліва.

Якщо не хочеться псувати інтер'єр ванною зайвими кабелями та розетками, то можна виконати приховане підключення електричної сушки для рушників. Робиться це складніше, ніж установка розетки, інколи ж навіть простіше. Для прихованого монтажу замість розетки зі стіни виводиться кабель, який приєднується до кабелю живлення рушникосушарки. В даному випадку необхідно відразу знати, де буде закріплений сушка для рушників, так як виведення його кабелю повинен точно збігатися з місцем виходу кабелю зі стіни.Кабель для підключення можна заздалегідь прокласти під плиткою або вивести з суміжного приміщення. Для того, щоб зробити монтаж повністю непомітним, додатково до сушки для рушників пропонується комплект для виконання прихованого підключення - він являє собою набір з усіх необхідних частин, включаючи декоративну коробку, яка і приховає з'єднання.

Приховане підключення можливе лише для моделей з керуванням на стояках. Якщо ж сушки для рушників вмикається і вимикається кнопкою на вилці, то прихований монтаж виконати не вийде.

Установка електричного рушникосушаря - це завдання нескладне і непильне, тому якщо ви дотрималися всіх заходів безпеки під час монтажу, він прослужить довго і не принесе проблем.