Рушникосушарка водяна Маріо

Показано з 1 по 30 із 186 (всього 7 сторінок)


Інтернет-магазин Маріо представляє величезний вибір високоякісних водяних рушникосушарок з нержавіючої сталі, які встановлюються у ванній і підключаються до будь-якій системі опалення, як автономної, так і центральної. Купити рушникосушарку водяну з нержавійки можна онлайн на сайті або зателефонувавши  (098) 474-05-39 або (093) 640-44-53.

Типи підключення водяных рушникосушарок:

 Спосіб підключення водяної рушникосушарки до системи опалення може бути знизу, збоку або по діагоналі. Яким чином буде підключений водяна рушникосушарка, залежить від підвідних труб у ванній кімнаті. Водяні рушникосушарки Маріо виконуються так, що мають всі типи підключення і можуть бути встановлені в будь-якій ванній, з будь-яким розташованих труб. Додатково на водяну рушникосушарку, можуть бути встановлені полиці для білизни, які також можна купити в нашому інтернет-магазині.

Переваги водяных рушникосушарок:

  • висока тепловіддача;
  • для роботи не потрібно електроенергія;
  • можливість додатково встановити тен (гібридні рушникосушарки);
  • стійкість до механ. пошкоджень;
  • низька вартість;
  • довговічність (гарантія на водяні рушникосушки Маріо 50 років).

Скільки коштує водяна  рушникосушарка ?

У нашому інтернет-магазині є величезний вибір водяних рушникосушарок, від недорогих до елітних дизайнерських рішень. Ціна також залежить від типу і розміру вироби. Дізнатися вартість Ви можете онлайн на сайті або зв'язавшись з нашими фахівцями за контактними телефонами.

Водяні рушникосушарки Маріо поділяються на кілька типів:

  • арт дизайн;
  • дизайн радіатори;
  • класик;
  • водяні рушникосушарки серії Практик

Як вибрати водяну рушникосушарку в ванну?

Для того, щоб правильно вибрати водяну рушникосушарку, необхідно взяти до уваги розмір ванної команати. Якщо вона велика, краще вибрати сушку для рушників з великою кількістю ребер і висотою від 80 см, щоб вона змогла впоратися з великою вологістю. Для невеликих ванних кімнат, можна вибрати рушникосушарку менших розмірів, адже економія місця в маленьких квартирах є важливим фактором.

У всіх випадках, ми рекомендуємо вам звертатися до наших фахівців, які мають величезний досвід роботи і з радістю підкажуть вам найвірніше і правильне рішення.

Купити водяну рушникосушарку Маріо - це значить отримати дійсно якісну річ за помірні гроші. Ми давно зарекомендувалі себе як найкраща компанія-виробник рушникосушок і аксесуарів не тільки в Україні, а й за її межами. Рушникосушарки Маріо з успіхом продаються в ряді європейських країн, що ще раз доводить успішну конкурентноздатність нашої продукції і її якість.

Маріо - це Ваш виробник якісних водяних рушникосушарок!