Крани на рушникосушарку Маріо

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

В асортименті нашого інтернет-магазину дуже велика кількість різноманітних кранів, які використовуються в рушникосушарках не тільки нашого виробництва, але й в рушникосушарках інших виробників.

У нас ви можете купити такі крани на рушникосушарку:

  • Запірний кран - кран, що не передбачає ручне регулювання в процесі експлуатації;
  • Регульований кран - кутовий кран, який можна регулювати. Закручуючи або відкручуючи такий кран, можна регулювати температуру на сушарці, або взагалі перекривати подачу тепла;
  • Терморегульований кран - кран, в якому встановлена ​​терморегулююча головка. Такий кран автоматично підтримує виставлену на регуляторі температуру;
  • Кран під ТЕН Маріо - це запірний регульований кран, який встановлюється разом з електричним ТЕНом. Така конструкція не вимагає використання додатково трійника або фітинга. Такі крани годі й демонтувати по час заміни тена або, наприклад, використання рушникосушки без тена.

Для того, що придбати потрібний кран на рушникосушарку, рекомендується звернутися до наших фахівців за допомогою. Купити кран на рушникосушарку можна, зателефонувавши на телефон (098) 474-05-39, (093) 640-44-53 або зробити онлайн замовлення на сайті.

Маріо - кращі крани для вашого рушникосушарки!