Електричні рушникосушарки Маріо серії Лайт

Показано з 1 по 20 із 20 (всього 1 сторінок)

Кожен, поважаючий себе, виробник намагається задовольнити потреби всіх верств населення. Так само робить і найбільший в Україні виробник рушникосушарок Маріо.

У нашому асортименті, у величезній кількості, представлені електричні рушникосушарки бюджетного сегмента, які доступні всім.

Недорогі рушникосушки відрізняються розмірами, потужністю, типом підключення. Варто зауважити що всі недорогі рушникосушарки, які є в нашому модельному ряду, обладнані таймером і регулятором потужності.

Ціна сушарок для рушників у нас на сайті найнижча по Україні. Ми є лідерами серед виробників і можемо собі дозволити робити якісну продукцію за розумні гроші.

Не варто думати, що недорого - значить гірше. Ми даємо гарантію 5 років на всі електричні рушникосушарки, тому що вся продукція виконується з однакових матеріалів, що імпортуються з Італії, що вже говорить про високий клас виготовлення наших виробів.

Купити недорогу рушникосушарку ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині або зателефонувавши (098) 474-05-39, (093) 640-44-53.