Електричні рушникосушки Маріо серії Лайт

Показано з 1 по 25 із 25 (всього 1 сторінок)

Враховуючи те, що кожен поважаючий себе  виробник намагається задовольнити потреби всіх верств населення, компанія Маріо, як найбільший в Україні виробник рушникосушок, випустила серію електричних рушникосушок  ЛАЙТ, які можуть та задовольнять потреби кожного клієнта!

У нашому асортименті у великій кількості представленні електричні рушникосушки бюджетного сегмента, які доступні всім. Ви можете розглянути електричну рушникосушку Маріо Лайт та обрати ідеальний варіант сушки текстильних речей та обігріву ванної кімнати саме для Вас.

Основні переваги електричної рушникосушки ЛАЙТ:

Електрична рушникосушарка Маріо Лайт - це не лише висока якість за приємними цінами, сучасний дизайн, надійність,практичність та гарантія, а ще й :

  • Регулювання температури обігріву електричної рушникосушки.
  • Можливість встановлення часу роботи рушникосушки Лайт, що робить її економною до споживання електроенергії.
  • Зручність в підключенні до мережі живлення, не вимагають особливих навичок та використання спеціалізованих підручних засобів, оскільки обладнані конектором, що надає можливість універсального підключення до електроенегрії.
  • Можливість купити рушникосушку за низькими цінами.
  • Оновлений дизайн рушникосушарок Лайт Маріо, який гармонійний із оформленням ванних кімнат.
  • Відсутність можливості протікання, гігієнічні та стійкі до корозії.

Недорогі електричні рушникосушки Лайт серії відрізняються розміром, потужністю, зовнішнім виглядом. Варто зауважити, що всі Лайт рушникосушки, які є в нашому модельному ряду, виготовленні із високоякісних матеріалів, стійкі до перепадів електроенергії, економні в споживанні, мають сертифіковану класифікацію відносно ступеню захисту- IР44.

Чому слід купити електричну рушникосушку Лайт Маріо саме в офіційного представника?

В першу чергу тому, що ми виготовляємо рушникосушки з 1998 року і  робимо якісну продукцію з використанням сучаних технологій в рушникосушарках,які допомагають заощадити кошти. Вирішили купити електричну рушникосушку Лайт в Україні, компанія МАРІО залюбки допоможемо здійснити правильний вибір!

Також слід зазначити, що ми несемо відповідальність за кожну електричну рушникосушку Лайт та гарантуємо бездоганну роботу всіх виробів. Ми надаємо гарантію 5 років на всі електричні рушникосушки Лайт , тому що вся продукція виконується з однакових матеріалів, що імпортуються з Італії та виготовляється за новітніми технологія, що вже говорить про високий клас наших виробів. Бонусом до наших рушникосушок є безкоштовна доставка, яка здійснюється в будь-який куточок України, курєрськими службами Міст Експрес та Нова пошта.

Отримати більш детальну інформацію та придбати електричну рушникосушку Лайт можна  оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині або зателефонувавши нам за номером: (063) 877-35-35.


Viber
Instagram
Telegram