Електричні рушникосушарки Маріо Поворотні

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Рушникусушарка електрична поворотна - чим же вона така добра? Переваги поворотних рушникосушарок саме в тому, що такі моделі можна повернути в будь-яку сторону, аж до повороту на кут до 180%.

Наприклад, у вас встановлена електрична поворотна рушникосушарка  з терморегулятором в кутку ванної кімнати таким чином, що розташована над ванною біля правої стінки. Прийнявши душ, можна розгорнути поворотну рушникосушарку таким чином, щоб вона знаходилась між стінами. У такому положенні на неї можна встановити одну або дві полиці і сушити білизну в великій кількості.

Поворотні шарніри дуже надійні, адже вони також зроблені з тієї ж марки металу, що і сама сушарка для рушників.

Іншими перевагами рушникосушарок електричних поворотних, як і звичайних електричних, є автономність, надійність конструкції, безпека, стильний зовнішній вигляд.

Купити рушникосушарку електричну поворотну з терморегулятором можна, проконсультувавшись з нашими фахівцями, які допоможуть вам вибрати виріб, найбільше відповідаючий вашим вимогам. Також ви можете оформити онлайн заявку в нашому офіційному інтернет-магазині або зробити замовлення за телефонами (098) 474-05-39, (093) 640-44-53.