Рушникосушарки електричні Маріо

Показано з 1 по 30 із 48 (всього 2 сторінок)

Електрична рушникосушарка хоча і слідує тим же цілям, що і водяна, але має деякі особливості, про які потрібно знати. Усередині електрорушникосушарки протягнута нихромовая нитка, яка і здійснює нагрів всьої рушникосушки до температури 55 ° С. Підтримка і регулювання температури досягається за рахунок використання багатопозиційного регулятора, який дозволяє автоматично включати і відключати її нагрів, економити електроенергію і підтримувати температуру всередині на заданому рівні тривалий час.

Всі рушникосушарки електричні Маріо з терморегулятором тому і є особливо економічними і надійними, мають величезне час напрацювання і гарантію на працездатність 5 років. Реальні терміни експлуатації наших електричних рушникосушок з нержавійки в кілька разів більше.

Безпечність електричних рушникосушарок Маріо

Вся продукція має підтверджений сертифікат безпеки, електро рушникосушки з терморегулятором повністю захищені від води і пилу, що виключає можливість замикання електричної частини. Ступінь захисту наших електричних полотенцесушителей має клас IP44, напруга пробою - 1250 В.

Всі наші електричні рушникосушарки з нержавіючої сталі виготовлені з якісної італійської стали AISI 201 і AISI 304. Гарантія на електричну рушникосушарку Маріо з сухим теном становить 5 років.

Переваги електричних рушникосушарок Маріо:

  • автономна робота;
  • простота використання і установки;
  • безліч різноманітних форм, моделей, розмірів;
  • регулювання ступеня нагріву.

На відміну від водяних, електричні рушникосушарки не вимагають спеціальних робіт по врізці з систему опалення або гарячого водопостачання. Досить просто встановити електро рушникосушарку в потрібне місце і включити її в мережу. Терморегулятор дозволить вам налаштувати потрібну температуру, а таймер дозволить використовувати пристрій тільки в потрібний час.

Слід взяти до уваги, що у нас ви можете купити рушникосушарку електричну з терморегулятором не тільки за цінами заводу-виробника. У нашому інтернет-магазині Маріо, представлено безліч моделей електрорушникосушарок з різним матеріалом покриття (хромовані, з чорного металу, бронзові, матові, глянцеві ...) і кольорів.

Рушникосушки електричні з нержавійки можуть бути зі звичайним, поворотним, лівим, правим і прихованим типом підключення. Потужність тена, використовуваного в наших приладах, становить від 30 до 230 Вт.

Для того, щоб правильно вибрати електричну рушникосушарку для ванної, найкраще звернутися до наших фахівців, адже потрібно враховувати безліч чинників, від обсягу і розміру ванної кімнати до рівня вологості і якості проводки в квартирі.

Купити електричну рушникосушарку з нержавіючої сталі прямо з заводу виробника Маріо можна, або зателефонувавши за номером (098) 474-05-39, (093) 640-44-53 або зробивши онлайн замовлення на нашому сайті.

Маріо - це Ваш виробник сучасних електричних рушникосушарок!