Водяні рушникосушарки Маріо Арт Дизайн

Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)

Арт Дизайн - новий стиль, який вперше з'явився в Італії в кінці 20-го століття і кинув виклик повсякденному функціональному дизайну, який існував на той момент. Твори мистецтва, предмети меблів, інтер'єру, створювані тодішніми дизайнерами, стали відрізнятися від прагматичних рішень оригінальними поєднаннями кольорів і образів, змішанням стилів і застосуванням незвичайних матеріалів.

У наш час сучасних технологій, штучного інтелекту та освоєння космосу, ремонт сучасної квартири можна віднести в розряди мистецтва. Часом дивуешся, до чого може додуматися дизайнер, будуючи найнеймовірніші проекти. Бажаючи виділитися, зробити не так, як у всіх, людина намагається зробити свою квартиру в цікавих стилях. Чим же може відрізнятися ванна кімната, адже тут багато не придумаєш?

Якщо ви хочете, що б ваша ванна кімната стала ексклюзивною і унікальною, не такою, як у всіх, придбайте дизайнерську рушникосушарку Маріо. Рушникосушки Арт Дизайн розроблені спеціально так, щоб показати ваш індивідуалізм, вашу перевагу, ваш унікальний дизайн. Це моделі водяних рушникосушарок, які ви більше не знайдете у інших виробників, це абсолютно унікальні моделі.

Купити дизайнерську рушникосушарку Маріо ви можете зателефонувавши (098) 474-05-39, (093) 640-44-53 або зробити онлайн замовлення на сайті.