Історія компанії Маріо

Історія бренду «Маріо» розпочалась 21 листопада 1998, як провідного вітчизняного виробника рушникосушарок і дизайн-радіаторів з нержавіючої сталі

Далі

Етапи становлення бренду

Історія бренду «Маріо» розпочалася 21 листопада 1998 провідного вітчизняного виробника рушникосушарок і дизайн-радіаторів з нержавіючої сталі

1998
У 1998 році батько з двома синами створили першу  рушникосушарку з нержавіючої труби, тим самим поклавши початок сучасному підприємству. Виробництво найпростіших виробів
М-подібного типу «змійка».
2002
У 2002 році на невеликому виробництві було задіяно 12 робітників, які не покладаючи рук та зусиль працювали в цеху площею 200 м², розташованому в с. Зарванці, створюючи і вдосконалюючи електричні і водяні рушникосушарки для ванної кімнати.
2004
А вже в 2004 році виробничі сили перемістилися в смт. Літин, де був капітально відремонтований і добудований завод, який став високотехнологічним і сучасним підприємством з виробництва дизайн-радіаторів і рушникосушарок різного типу.
2015 - ∞
У 2015 році запущений новий цех. Все виробництво перебудовано на потоково конвеєрного типу, що дозволило істотно прискорити випуск продукції, при цьому якість її суттєво зросла. В даний момент компанія Маріо випускає понад 80-т моделей водяних і електричних рушникосушорок. Ми стали першою компанії з пожиттєвою гарантією на водяні рушникосушки.
1254

партнерів- магазинів
по всій Україні та Європі

19
країн експортується продукція заводу
23
роки успішної роботи на ринку України
100%
продукція з Європейської нержавіючої сталі

Пожиттєва гарантія

Ми впевнені в якості продукції, яку випускаємо, тому з 2017 року даємо довічну* гарантію на рушникосушарки

Потужності Маріо
Сьогодні потужне підприємство «Маріо» розташовується на площі близько 10 000 кв. метрів, має точне спеціалізоване обладнання, програмоване кваліфікованим персоналом, великі складські приміщення і високий рівень постійного контролю якості всіх виробів на виробництві.
Сировина і технології
В якості сировини використовуються нержавіюча труба з Європи (OUTOKUMPU - Фінляндія і ACERINOX - Іспанія). Матеріали міцні, стійкі до корозії і високих температур. При виробництві досягаються високоякісні зварні шви - використовуючи технологію TIG ( «тіговий шов») і лазерний шов, а також контактне зварювання. Коефіцієнт міцності шва дорівнює одиниці, що забезпечує міцність по всій площі труби.
Норми і стандарти Маріо
Вся продукція «Маріо» відповідає європейським нормам і вимогам згідно стандарту EN 442. Кожен готовий виріб перед упаковкою проходить випробування (для водяних тиском 22 Атм, для електричних - напругою 1500В) і маркується фірмовим знаком з метою захисту від підробок. Для персоналу створено всі умови комфортної праці і професійного зростання, що дозволяють побудувати злагоджену і чітку виробничо професійну роботу на результат.

Продукція Маріо добре відома в Україні та за її межами

В асортименті представлені різні варіанти виробів - починаючи з простих рушникосушарок - змійовиків і драбинок до складних дизайнерських радіаторів. Є можливість комбінувати майже всі моделі з ТЕНами, які відмінно гармонують в сучасному інтер'єрі.

Перейти в каталог
Дивитися відео про компанію
Viber
Instagram