Тен для рушникосушки Маріо

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Компанія «Маріо» виготовляє не лише електричні та водяні рушникосушки, а створює ще надзвичайно сучасні комбіновані рушникосушки!

Комбінована рушникосушка- це водяна рушникосушка + ТЕН + комплект кранів під ТЕН. Така рушникосушарка є багатофункціональною, оскільки може працювати від системи опалення в холодну пору року, а в неопалювальний сезон нагріватися за допомогою ТЕНа.

Що таке ТЕН і як його обрати?

Трубчастий електронагрівач, ТЕН - це пристрій, який служить для нагріву рушникосушки. ТЕН перетворює електричну енергію в теплову, шляхом нагріву теплоносія. У водяних  рушникосушках Маріо, в якості теплоносія використовується  вода або масло.

ТЕНи запропоновані нашим інтернет-магазином «Маріо» відрізняються високою надійністю, функціональністю. Вони відмінно працюють в умовах зниженої або підвищеної  напруги в мережі, перепадів тиску води. Ми спеціалізуємося на виготовленні ТЕНів, під наші «українські» водопровідні та енергетичні мережі, які нажаль далекі від стандартів.

ТЕНи, які є в нашому асортименті відрізняються потужністю, дизайном, функціональністю.

Пропонуємо Вашій увазі такі позиції ТЕНів:

 • ТЕН MEG - електронагрівач оснащений 5 установками температури в діапазоні від 30 до 60°С, підтримку якої забезпечує електронний датчик. Пристрій демонструє встановлену температуру нагріву, режим нагрівання і очікування. ТЕН оснащений модулем захисту від замерзання, також  подвійним захистом від перегріву й надмірного зростання температури. Доступні потужності ТЕНа MEG - 120W, 200W, 300W, 600W. Різьба з’єднання G1/2".
 • ТЕН REG - пристрій підтримує постійну температуру радіатора на рівні 65°С. Світлодіодний індикатор вказує на підключення електронагрівача до мережі. Пристрій оснащений біметалічним датчиком температури. Володіє подвійним захистом від перегріву ,а також надмірного зростання температури рушникосушки. Допустимі потужності ТЕНа REG - 120W, 200W, 300W, 600W. Різьба з’єднання G1/2".
 • ТЕН МОА - електронагрівач оснащений 5 установками температури в діапазоні від 30°С до 60°С, підтримку якої забезпечує електронний датчик. Пристрій демонструє встановлену температуру нагріву, режим нагрівання і очікування. Має можливість встановити температуру обігріву на дві години, після закінчення яких ТЕН повертається в режим роботи, в якому був до моменту включення сушки. ТЕН оснащений модулем захисту від замерзання, також подвійним захистом від перегріву й надмірного зростання температури. Електронагрівач сигналізує про аварійні стани. Доступні потужності ТЕНа МОА -300W, 600W. Різьба з’єднання G1/2".
 • ТЕН КТХ - пристрій оснащений 5 установками температури нагріву рідини всередині рушникосушарки Маріо, діапазон від 30°C до 60°C, підтримку якої забезпечує електронний датчик. Пристрій демонструє встановлену температуру, режим нагріву і очікування. Теплонагрівач обладнаний таймером: автоматично вимикається після закінчення заданого інтервалу 1, 2, 3 або 4 годин. Електронагрівач оснащений ІЧ-портом для зв'язку з зовнішніми программаторами, завдяки чому з'являється можливість розширення функціональності пристрою. Доступні потужності ТЕНа КТХ -300W, 600W. Різьба з’єднання G1/2".

Обираючи ТЕН до рушникосушки Маріо слід звертати увагу на технічні характеристики та розмір рушникосушки, ще Ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців, які залюбки допоможуть підібрати потрібний ТЕН. Термін гарантії – 2 роки.

Купити ТЕН для рушникосушки можна, зателефонувавши на телефон +38 (063) 877-35-35 або зробити онлайн замовлення на сайті.

Звертайтеся до послуг компанії «Маріо»!

Компанія «Маріо» має ряд переваг:

 • досвід роботи більше 22 років;
 • весь товар має європейські сертифікати;
 • замовити можна за телефоном або на сайті онлайн;
 • великий модельний ряд водяних і електричних виробів;
 • консультаційна допомога при виборі рушникосушки;
 • якість, підтверджена довічною гарантією;
 • швидка доставка рушникосушок Маріо.

У будь-яких випадках ми рекомендуємо Вам звертатися до наших фахівців, які мають величезний досвід роботи і з радістю допоможуть вибрати рушникосушарку Маріо.

Маріо - кращі ТЕНи для вашої рушникосушки!


Viber
Instagram
Telegram