Тен для рушникосушарки Маріо

Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)

Трубчастий електронагрівач, ТЕН - це пристрій, який служить для нагріву рушникосушарки. ТЕН перетворює електричну енергію в теплову, шляхом нагріву теплоносія. У рушникосушарках Маріо, теплоносієм є вода або масло.

ТЕНи, пропоновані нашим інтернет-магазином, відрізняються особливо високою надійністю. Вони відмінно працюють в умовах зниженої або підвищеної  напруги в мережі, перепадів тиску води. Ми спеціалізуємося на виготовленні ТЕНів, під наші «українські» водопровідні та енергетичні мережі, які, ой як далекі, від стандартів.

В конструкції деяких ТЕНів є присутній терморегулятор. Шляхом підключення ТЕНа до водяної рушникосушарки, підключеної до системи центрального опалення, ми отримуємо комбіновану рушникосушарку, яка здатна виконувати сушку речей в неопалювальний сезон.

Для того, щоб придбати потрібний ТЕН для рушникосушарки, рекомендуємо звернутися до наших фахівців за допомогою. Купити ТЕН для рушникосушарки можна, зателефонувавши на телефон +38 (063) 877-35-35 або зробити онлайн замовлення на сайті.

Маріо - кращі ТЕНи для вашої рушникосушарки!