Покриття рушникосушарок Маріо

Покриття рушникосушарок Маріо

15.09.2021

Покриття рушникосушарок Маріо ніколи не облупиться,...тому що його немає! Адже усі рушникосушарки виготовлені із нержавіючої сталі марки AISI 304 без жодного хромування. А блиску готовій продукції надає високоякісне електро-плазмове полірування.
У чому ж різниця між хромованою та нержавіючою сталлю? На перший погляд вони ідентичні: гарно блищать, однакові на дотик. Але вони абсолютно по-різному показують себе під час експлуатації.
По-перше - це сам матеріал, хромують переважно так звану чорну сталь - це сплав заліза, який не стійкий до корозії, на відміну від нержавіючої сталі. Тому така труба, покрита шаром хрому, може з часом заіржавіти. Окрім того, хромоване покриття може створювати плівку, яка чутлива до перепадів температур та вологості - а це саме таке середовище, у якому використовується рушникосушарка. Хромований виріб легко пошкодити, подряпати, шар хрому стирається. У той час як поверхня труби з нержавіючої сталі вічна - навіть якщо її пошкодити, то вона легко піддається повторному шліфуванню та поліруванню.

Переконайтеся у високій якості рушникосушарок Маріо, виготовлених із довговічної нержавіючої сталі!
Завітайте до нашого офіційного інтернет-магазину mario.com.ua.