IV-а міжнародна виставка Install Fest Ukraine | Рушникосушарки Марио

IV-а міжнародна виставка Install Fest Ukraine | Рушникосушарки Марио

03.09.2020

Запрошуємо 03-05 вересня, Київ "Акко Інтернешнл" проспект Перемоги 40-Б ст.метро "Шулявка"

IV-а міжнародна виставка монтажників, проектантів та інженерів.

У нас на стенді ви зможете дізнатися останні новини, познайомитися з новинками від Маріо, новими рушникосушарками і аксесуарами, а також випити пива. До зустрічі на виставці!


«Install Fest Ukraine» - це Професійний фестиваль в Україні для систем опалення, водопостачання та кондиціонування. Це абсолютно новий формат для презентації товару на теплотехнічному і сантехнічному ринку. Даний формат орієнтований тільки на професіоналів в категорії відвідувачів і на учасників «тільки заводи виробники / бренди».

Фестиваль створений з метою презентувати на професійних майданчиках для великих і відомих виробників обладнання HVAC-ринку з метою максимально і ефективно донести для українських монтажників та проектантів всю технічну інформацію про обладнання в інноваціях.

Install Fest - тільки для найкращих брендів і тільки для професіоналів!

Спеціалістам даний фестиваль допоможе отримати прямий діалог з виробником, дати доступ до інформаційних матеріалів, потрібних товарах, а також кілька днів в році взяти участь у розважальних програмах, розрахованих тільки на їх аудиторію. Неофіційна назва фестивалю - «День Монтажника!»

Як з'явилася ідея фестивалю

Ідея створення даного фестивалю з'явилася після численних зауважень інсталяторів і проектантів про дефіцит інформації, недостатньої уваги та відсутності діалогу із заводами-виробниками на спеціалізованих галузевих виставках.

У 2016 році був проведений «експерт-опитування» інсталяторів систем опалення, водопостачання та кондиціонування з 5 найбільших міст. Саме в даному дослідженні 99% з 300 фахівців висловили побажання про необхідність створення окремого «виставково /розважального» галузевої події з практичним нахилом орієнтованим, виключно на діалог «завод виробник - монтажник / проектант».