Вибір теплоносія або чим заправляти рушникосушки?

Вибір теплоносія або чим заправляти рушникосушки?

07.02.2020 15:53

Залишилось дуже мало часу до закінчення опалювального сезону а рушникосушарка повинна виконувати свої функції (а саме: сушіння текстильних виробів, подтримання мікроклімату ванної кімнати, боротьба з грибком та ін.) протягом цілого року. 

В неопалювальний період, якщо рушникосушка підключена до системи центрального опалення, то вона гріти не буде; також є ситуації, коли встановити водяну рушникосушарку технічно неможливо.  Тому компанія Маріо рекомендує електричні рушникосушки (вони прості в установці й безпечні), а також  рушникосушарки ТЕНового типу с заправкою теплоносієм (такий тип рушникосушок увібрав у себе всі плюси використання електричної сушки, але має набагато більшу тепловіддачу). Компанія Маріо пропонує: купити водяну рушникосушарку, заправити її теплоносієм, купити електричний ТЕН, подключивши його до рушникосушарки.

Важливо обрати правильний теплоносій для водяної рушникосушки ТЕНового типу.

Для заправки рушникосушарки слід використовувати:

 Етилен/пропіленгликоль – це прозорі безбарвні рідини, без запаху, що мають низьку температуру замерзання, гарну теплопровідність, але при цьому вимагають заправки лише спеціалістом з відповідною кваліфікацією, використання їх в чистому вигляді ЗАБОРОНЕНО.

 Масляна основа - масло з в'язкістю 10 мм?/с і температурою 40 °С, має гарну теплопровідність, проста у використанні, вимагає заправки спеціалістом.

 Дистильована вода – така вода має добру теплопровідність, доступна й проста у використанні, більш доступна за ціною, проте замерзає при 0 °С.

НЕ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ! Будь-які розчини на базі хлористого магнію. Хлоровмістні речовини доволі часто пропонуються до продажу в будівельних маркетах, в свою чергу, компанія Маріо застерігає проти купівлі таких теплоносіїв, рекомендує обов'язково звертати увагу на склад теплоносія.


Компанія MARIO радить відповідально підійти до вибору теплоносія для рушникосушарки, тому що деякі агресивні хімічні склади (наприклад, хлорвмісні) здатні при нагріванні вступати в реакцію, руйнуючи метал рушникосушарки зсередини. А, як наслідок, – виводяться з ладу нагрівальний елемент й саму рушникосушарка. Довірте турботу про ваш комфорт професіоналам!


Виробниче підприємство Маріо рекомендує обрати теплоносій на масляній основі, тому що він має гарну теплопровідність, довше зберігає тепло, хімічно безпечний.


Обираючи продукцію «Маріо», Ви отримуєте повну технічну консультацію, кваліфіковану допомогу у виборі рішень, а також опціональну* заправку рушникосушки масляним теплоносієм, й гарантію від завода-виробника.