На що впливає товщина труби рушникосушарки?

На що впливає товщина труби рушникосушарки?

17.11.2021

Під час вибору водяної рушникосушарки багато хто задається таким питанням і звертає особливу увагу на цей параметр. Часто покупці готові переплачувати за моделі з товстішими стінками. Але чи варто?

На перший погляд здається, що чим товстіша труба, тим довше слугуватиме рушникосушарка, адже вона більш витривала і стійка до агресивного середовища нашої системи опалення. Але факти говорять про інше - найслабшим місцем будь-якої труби є зварний шов, так як саме він зношується в першу чергу.

Довговічність зварного шва залежить від його товщини, професіоналізму зварювальників, якості обладнання, методу та матеріалу зварювання та ретельності перевірки. Труба, яка використовується на виробництві Маріо, у готовому вигляді постачається з Іспанії та Фінляндії. Зварювання труби виконане методом TIG в середовищі інертного газу - такий спосіб дозволяє отримати високоякісні шви, хоч це і вимагає більше ресурсів. Тестування надійності швів показали, що їх коефіцієнт дорівнює 1, що означає, що міцність швів не поступається міцності самої труби, тому вірогідність розриву однакова.

Рушникосушарки Маріо виготовляються з нержавіючої сталі, а товщина всіх труб складає 1,5 мм. Деякі виробники виготовляють стояки рушникосушарок з труби товщиною 2 мм, при чому товщина металу ребер та швів складає 1,5 мм. Це лише збільшує вартість виробу, але не покращує його надійність. Адже достатньо лише одного розриву, в найтоншому місці, і протікання не уникнути. Тому звертайте увагу на цей параметр, щоб не стати жертвами маркетингового ходу.

Переконайтеся у високій якості рушникосушарок Маріо, виготовлених із довговічної нержавіючої сталі!

Завітайте до нашого офіційного інтернет-магазину mario.com.ua!

Viber
Instagram
Telegram