Підключення рушникосушарки до бойлера

Підключення рушникосушарки до бойлера

21.02.2022

Водяні сушки для рушників - це найефективніший і продуктивний тип сушки для рушників. Підключений до системи централізованого гарячого водопостачання або автономного опалення він справляється не лише з висушуванням одягу, але й з підтримкою тепла у приміщенні.

Однак, бувають ситуації, коли підключення водяного сушки для рушників до системи опалення неможливе. Наприклад, якщо ви мешкаєте у приватному будинку з одноконтурним котлом, який працює тільки на опалення. У такому випадку рушникосушарку можна підключити до водонагрівача.

Підключення рушникосушарки до бойлера непрямого нагріву виконується методом “врізання” рушника у відведення гарячої води на змішувач. Потік води, перш ніж потрапити в змішувач, проходитиме через сушарку для рушників, нагріваючи його, що відбуватиметься тільки в моменти користування гарячою водою. У свою чергу це означає, що сушка для рушників буде нагріватися тільки в момент відбору, і про стабільний нагрівання мови не йде. Температура і тепловіддача рушникосушаря безпосередньо залежатиме від того, як часто проводитиметься відбір гарячої води з бойлера - тобто. наскільки регулярно користуватимуться водою у будинку. Охолоджена вода з рушникосушарки знову потрапляє у водонагрівач, тим самим закриваючи контур.

Чи можна підключити сушарку для рушників до бойлера без втрати ефективності? Цю проблему допоможе вирішити встановлення додаткового обладнання, наприклад, циркуляційний насос.Він забезпечує примусовий потік води: забір гарячої з бойлера та повернення її на нагрівання. Для цієї схеми також знадобляться кран Маєвського, розширювальний бак, клапан зворотного потоку та запобіжний клапан.

Підключення рушникосушарки до водонагрівача - це не дуже ефективний спосіб. Альтернативним, більш продуктивним рішенням без необхідності додаткового розведення труб є установка комбінованого сушки для рушників. Для цього водяний сушки для рушників заповнюється теплоносієм, а для нагрівання він обладнується ТЕНом. Такий сушка для рушників буде справлятися навіть з обігрівом приміщення. Якщо ж вимог до функціоналу небагато і вони обмежуються необхідністю підсушування рушників, то для цих цілей достатньо буде придбати електричний сушка для рушників з сухим ТЕНом, який крім низького споживання енергії ще й простий в установці.

Зваживши всі “за” та “проти” ви зможете визначити найзручніший для себе спосіб підключення. І тоді встановлення рушникосушарки не стане проблемою. Якщо є необхідність підключитися саме до бойлера, то вибирайте варіант підключення до рециркуляції - у такому випадку рушникосушар буде працювати ефективно.

Viber
Instagram
Telegram